YAZARA MAİL GÖNDER Bravo Digitürk

Türkiye'nin en iyi haber sitesi

YAZARLAR / Günaydın Yazarları

Yıllardır abonesi olduğum Digitürk'ü bu sütunlarda bazen hizmetlerinden dolayı eleştirdiğim olmuştur. Ancak yaşadığım son olayda benden son derece olumlu bir not aldılar.
Pazar gecesi tam da ABD-Türkiye milli maçı başlamak üzereyken, evimdeki Digitürk yayını kesildi. Pazar günü olması nedeniyle hiç umudum olmamasına rağmen şirketi arayıp arıza kaydı verdim. Hiç abartmıyorum, 15 dakika sonra servis elemanı kapımda bitti. Tamirci arkadaş, alıcıdaki bir ünitenin yandığını ve parçanın değişmesi gerektiğini söyledi. "Eyvah" dedim içimden, "İş yarına kaldı..." Ama öyle olmadı. Servis elemanı 'tam teçhizatlı' gelmişti. Parça yayındaydı ve değiştirip sorunu giderdi. Ertesi gün de cep telefonuma iki ayrı mesaj göndererek, bir sıkıntı yaşanıp yaşanmadığını sordular.
Bu 'nitelikli' hizmetin 'şahsıma' tanınan bir ayrıcalık olduğunu sanıyorsanız, aldanıyorsunuz.
Zira, ne konuştuğum çağrı merkezi görevlisi, ne de evime gelen servis elemanı beni tanıyordu. Benden de Digitürk'e koca bir alkış gitti...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.