Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Medya takip ajansları son bir yıl içinde magazin sayfalarında ve magazin programlarında Asena Erkin hakkında kaç haber yapıldığını raporlayabilir mi acaba?
Haber sayısını gerçekten de çok merak ediyorum. Çünkü bu kadın ve futbolcu eşi Caner, neredeyse gün aşırı ayrı bir olay ya da polemikle gündemdeler.

ASIL İŞİ NE?
Peki Asena kızımız gündemi bu denli işgal etmek için ne yapmış? Bir bebek odası olayı, şarkıcı Berkay ile aşk dedikoduları, ayı kostümü giymesi falan filan... Ne iş yaptığını açıkçası pek kestiremiyorum. Stil danışmanlığı filan deniliyor, bilemiyorum. Ama gerçek işinin 'skandal yaratmak' olduğu, gazete ve televizyon haberleri ile sabit...
Vatan gazetesinden Gülşen Yüksel'e konuşmuş Asena; şöyle demiş:
"Ben oyuncu değilim ama bana onlarca dizi ve reklam teklifi geliyor. Eşim Caner, 'Belli bir rakamın altına kendini sakın gösterme' diyor."
Şu geldiğimiz noktaya bakar mısınız? Neredeyse tek yeteneği 'skandal yaratmak' olan bir kadına teklif üstüne teklif yağıyor. Konservatuvar mezunu olan devlet tiyatrosu sanatçıları evlerinde rol beklerken hem de...

YETENEĞİ KİM TAKAR?
Yetenekmiş, eğitimmiş kim takar? Yeter ki medya takip raporlarında adı üst sıralarda geçsin. Yeter ki 'sansasyon yaratma potansiyeli' bulunsun, sanal âlemde takipçisi çok olsun,;gerisi kolay... İşte 'reyting ve tiraj için her yol mübah' sığlığında nasıl karaya oturduğumuzun resmi... Bu arada her yıl bir ünlüyü sosyal sorumluluk kampanyasında kullanmasıyla bilinen büyük bir AVM'ye yeni kampanyası için Asena Erkin önerilmiş. Firma da 'İmajı bizim sosyal sorumluluk kampanyamızın yüzü olmak için uygun değil' yanıtını verip Asena'yı reddetmiş. Firma yetkililerini can-ı gönülden kutluyorum. Herhangi bir medya yöneticisinin yapamadığını yapıp Asena'nın gündemi boşu boşuna işgal etmesine engel oldukları için... Bir de özür... Bu konudaki rahatsızlığımı dile getirmek için bile olsa, Asena Erkin'i bu sütunlarda konu etmek zorunda kaldığımdan ötürü...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER