Türkiye'nin en iyi haber sitesi

En iddialı dizilerin, en pahalı prodüksiyonların Reyting Hazretleri'ne boyun eğip kellelerinin alındığı şu acımasız rekabet günlerinde bir dizi var ki sessiz sedasız 'Dalya' deyip 100'üncü bölümünü yayınladı. Adı; Zengin Kız Fakir Oğlan... 'Sessiz Sedasız' olmasının sebebi, yazılı medya desteğinden yoksun, herkesin 'Vur abalıya' diyerek eleştirdiği TRT'de yayınlanıyor olması... Ama reytingleriyle pek çok pahalı ve iddialı yapımı arkasında bırakıyor, TRT'ye de büyük prestij kazandırıyor.
Aslında dizinin yayın serüveni, bir 'Zengin Kız Fakir Oğlan' hikayesi... Bir yanda grup desteğiyle parlatılmış, medya kollamasıyla janjanlı hale getirilmiş zengin kız, bir yanda fakir ama onurlu TRT dizisi... Bravo TRT'ye, helal olsun Birol Güven'e...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER