YAZARA MAİL GÖNDER Böyle siyaset olmaz

Türkiye'nin en iyi haber sitesi

YAZARLAR / Günaydın Yazarları

HDP Milletvekili Sırrı SüreyyaÖnder, Habertürk kanalındaki Türkiye'nin Seçimi programında AK Parti Milletvekili Bülent Gedikli'nin 'Bölgede HDP'liler vatandaşları tehdit ediyor' şeklindeki iddiaları üzerine canlı yayına bağlanınca ortaya şöyle bir diyalog çıktı:
Sırrı Süreyya Önder: "Sırrı ile karşılıklı konuşmanın nesi varmış? Sırrı Bey olmadığı zaman orada üfürmek kolay sayın Gedikli!"
Bülent Gedikli: "Üfüren sensin!"
S.S.Ö.: "Bu iftira, sen bana bunun cevabını ver."
B.G.: "Üfüren sensin. Sen Meclis'te de üfürüyordun."
S.S.Ö.: "Sen bir yere suç duyurusunda bulundun mu?"
B.G.: "Sen geç onları geç. Sen milletvekili olarak böyle konuşuyorsan tabanın ne yapıyordur oradan anla..."
S.S.Ö.: "Üfürmeyi bırak... Üfürmeyi bırak..."
B.G.: "Üfüren sensin! Sırrı Süreyya Bey sen iyi senaryo yazarsın, senaryolarınla uğraş olur mu?"
S.S.Ö.: "Konuşma lan!... Konuşma..."
B.G.: "Terbiye- sizlik etme..."
Sırrı Süreyya Önder, HDP'nin 'sempatik' yüzü olarak vitrindedir. Bu nedenle partinin adı konulmamış basın ve halkla ilişkiler sorumlusu olarak ek bir görevi vardır. Ama bu kez büyük hata yaptı. O kendine has zeki, esprili üslubunu bir yana bırakıp hakarete girişti. Eğer Sırrı Süreyya Önder bile bu hale gelmişse, varın HDP'nin 'gerginliğini' siz hesap edin.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.