YAZARA MAİL GÖNDER Benden Söylemesi

Türkiye'nin en iyi haber sitesi

YAZARLAR / Günaydın Yazarları

15 gün önceydi. FOX Haber'in acar muhabiri Mina Merve Yıldırım aradı. Sesi nasıl heyecanlıydı bilemezsiniz. "İlk önce size haber vereyim dedim Yüksel Bey. Fox TV'nin öğle kuşağında haber programına başlıyorum" dedi. Neden önce bana haber vermişti biliyor musunuz? İki yıl önce onun müthiş haberlerini, ekrandaki rahatlığını ve sempatik tavırlarını izler izlemez bu sütunlarda ondan 'İleride kadın anchor'lardan biri olacak' diye yazmıştım da ondan. Tıpkı Fatih Portakal ve İrfan Değirmenci henüz çömez muhabirlerken 'Bunlar geleceğin en başarılı habercileri olacak' diye yazdığım gibi... Hep söylerim, 'Ne kadar uğraşırsanız uğraşın, ilk program her zaman en kötüsü olur' diye... Bu nedenle Merve'nin Fox TV'de sunmaya başladığı Benden Söylemesi programına bir hafta daha avans veriyorum. Çünkü Merve henüz çok heyecanlı. Tempo yapmaya kalkarken ipin ucunu kaçırıyor. Programın çerçevesi şimdilik belirsiz. Akşam Fatih Portakal'da, sabah İsmail Küçükkaya'da yayınlanan bazı haberler burada üçüncü baskıya giriyor. Ama bu kuşak daha özgün habercilik, daha rafine bir içerik istiyor. Benden söylemesi...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.