Türkiye'nin en iyi haber sitesi

YÜKSEL AYTUĞ
YÜKSEL AYTUĞ

Yapma artık hocam!

Profesör Canan Karatay'ı hepimiz seviyoruz ancak hocamız, sunucuların kabusu olmaya devam ediyor. Karatay'ın son kurbanı, FOX'un çiçeği burnunda program sunucusu Mina Merve Yıldırım oldu. Hocamız konuşurken araya girip soru sormak isteyen Merve, Karatay'ın hışmına uğradı: "Sözümü kesme; bir cümle söylüyorum, hemen dıdıdı yapıyorsun!" Merve, başını eğip "İşte ben de bundan korkuyordum" derken, Karatay heyecanlı konuşmasına devam etti. Bu sahneye ekranda çokça rastladım, yani hocamızın sunucuları paylamasına... İyi de, orası üniversite kürsüsü değil ki hocam, televizyon programı. Soru da sorulacak, araya da girilecek tabii ki. Yoksa, sunuculara attığınız her fırçanın haber olması hoşunuza mı gidiyor? Keşke aynı kararlılık ve otoriteyi, telefonda sizi dolandıran üçkağıtçılara karşı da gösterebilseydiniz!

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER