Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bu hafta köşemize Kiralık Aşk dizisiyle ilgili eleştiri yağdı. Dizinin izleyicileri özellikle Elçin Sangu'nun diziden ayrılacağı dedikoduları üzerine esip gürlediler. Okurumuz Pınar Gezgin'in yazdıkları, tümünü özetler nitelikte: "Kiralık Aşk dizisi Elçin Sangu'nun gidişine mi hazırlanıyor? 35'inci bölümde Defne çakması hareket eden bir kız çıkardılar. Bu kızı Ömer'in geçmişinde önemli bir yere getirmelerinin ve başrol kızı varken o kızı ön planda tutmalarının sebebi; Elçin Sangu'nun gidişine hazırlanmak ve izleyiciye Defne çakmasını sunmak mı? Türkiye'de son zamanlarda Kore dizilerinin çakması yayınlanıyor. Can Love Become Love da Kiralık Aşk'ın Koreli asılları. Orada konu hiç sekmeden devam edip karakterler bozulmadan hikaye bütünlüğü sağlanıyor ama bizde öyle değil. Resmen hikayeyi mahvediyoruz. Çünkü öncelikle Kore'de diziler bir saat, bizde iki saat. Kore'de diziler 20-25 bölümde bitiyor, bizde 80 bölümde. Üstelik Kore'de eminim başrol oyuncularının gerçek hayattaki sevgilileri dizinin senaryosuna karışmıyordur. Bizde hep o şekilde söylentiler var. Kiralık Aşk dizisindeki gidişat şu: Elçin Sangu diziden çıkacak. Onun yerine Fikret Galo diye bir karakter konuldu ve Elçin Sangu'nun sahneleri azaltıldı. Tabii çakma Defne karakterinin sahnelerinde bir abartma yapıldı. Resmen 35'inci bölümde yeni giren kadının bisiklete binişi, merdiven çıkışı, iş yerine giderken yürüyüşü gibi gereksiz sahnelerini göstererek hazırlık yaptılar. İzleyici olarak şunu söylemeliyim ki; Elçin Sangu'nun gidişi ile Kiralık Aşk pek çok izleyici için final yapmış olacaktır. Madem kızda tükenmişlik sendromu gibi bir rahatsızlık çıktı; dizinin hatırı için ona yardımcı olsunlar. Ayrıca izleyiciyi kandırmalarına gerek yok. 'Defne yoksa, çakma Defne var, merak etmeyin' demek de ne oluyor? Defne'nin gittiği gün Kiralık Aşk dizisi bitmiştir."

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER