Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Üç yıl önceydi, Feriye Sinemaları'ndaki bir film galası sırasında tanıştırdı oğlu Gurur'u bizimle. Yakışıklı delikanlıya bayıldık. Hem yakışıklı, hem sportmen, hem aklı başında, hem de terbiyeli ve mütevazı bir gençti. "Mutlaka oyunculuğa başlamalı" diye fısıldadım rahmetli Oya Aydoğan'ın kulağına. "Hazırlıklarımız var" dedi, o her zamanki muzip, müstehzi gülümsemesiyle. Meğer Gurur oyunculuk kurslarına gidiyor, oyunculukla ilgili ne kadar kitap varsa okuyormuş. Sonra kısa süre ekranda kalan Yalanı Sever dizisinde ilk kez oyuncu olarak izledim Gurur'u. Kumaşı iyi olmasına rağmen yeterince gösterememişti orada kendisini. Sonra Kanıt: Üstünde dizisiyle çıktı karşıma. Gözümü alamadım. "Keşke sahneleri daha uzun olsa" dedim içimden. Bir ağlama sahnesi oynadı ki, aman aman... Sadece gözleriyle değil, tüm vücuduyla, ruhuyla, benliğiyle gözyaşı döker gibiydi. Aklına sevgili anacığını mı getirmişti yoksa? Oya Aydoğan mutlaka yukarılardan bir yerlerden Gurur'uyla gurur duyuyordur. Sonuna kadar hakkıdır. Bizim de gözümüz, bıraktığı yadigarında olacak...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER