Türkiye'nin en iyi haber sitesi

YÜKSEL AYTUĞ
YÜKSEL AYTUĞ

Arızasız olmaz mı?

Türü ne olursa olsun, ekran yarışmalarının izlenmesi için mutlaka bir 'arıza' gerekiyor. Moda yarışmasında kızlar birbirine çemkirip demediklerini bırakmayacak, yemek yarışmasındakiler birbirlerinin tabağına burun kıvıracak, izdivaç locasındakiler, adaylara sayıp sövecek, koca tavlama peşindeki kızlar, birbirlerinin saçını başını yolacak, yol üstü atıştırma karavanında hamburger pişiren kadınlar, ille de yarışmanın ortasında mızıkçılık yapacak, vesaire...
Geçen hafta FOX'un yarışması 'En İyi Benim'de izlediğim bir olay ise 'arızanın' zirve noktasıydı. Erhan'ı tavlamak için birbiriyle kıyasıya mücadele eden genç kızlardan biri olan İranlı Mehsa'nın dudakları biraz dolguncaydı. Rakipleri, onun bir 'silikon güzeli' olduğu yolunda türlü imalarda bulununca, Mehsa dayanamadı.
'doğal' olduğunu kanıtlamak için sofrada dudağını ısırıp kanattı...
Korktum ve şükrettim... Rakipleri iyi ki kızın göğüsleri için aynı iddiada bulunmamışlar diye...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER