Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Feryal Gülman, kendisini aldattığı gerekçesiyle 81 yaşındaki eşi Kemal Gülman'a 200 milyon liralık boşanma davası açmıştı.
Feryal Hanım ayrıca mahkemeden, 17 yaşındaki oğulları Aslan'a aylık 25 bin lira, kendisine de 200 bin liralık tedbir nafakası bağlanmasını istemişti.
Gülman çiftinin hazırlık duruşması 6 Eylül'de görülmüş; taraflara dilekçelerini hazırlamaları için süre verilmişti. Ancak kulağıma gelenlere göre boşanmaları epey sancılı geçecek!

TEDBİR NAFAKASI İÇİN ÇALIŞMA YAPIYOR
Kemal Bey, öncelikle önümüzdeki ay karara bağlanacak tedbir nafakası miktarı için çalışmalar yapıyormuş! En büyük kozu da, Feryal Hanım'ın tapusu oğlu Aslan ile kendisinin üzerine olan Bebek'teki evlerini dizi çekimi için kiraya vermesi.
Kemal Bey; Feryal Hanım'ın bu işten ne kadar para kazandığını öğrenmeye çalışıyormuş.
Ancak arada gizlilik sözleşmesi olduğu için Kemal Bey'in bu miktarı öğrenmesi zor gibi. İşin asıl ilginç yanı; Türkiye'nin 50'nci zengini olan Kemal Bey'in tedbir nafakası için bile bu kadar uğraş sarf etmesi... Kemal Bey, servetinin yarısını kaybetme ihtimali taşıyan boşanma tazminatı için bakalım ne hesaplar yapacak!!!

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER