Türkiye'nin en iyi haber sitesi

15 Mart'ta tanışıp aşk yaşamaya başlayan ünlü oyuncu Bade İşçil ile işadamı Malkoç Süalp, herkesi dumura uğratıp 1.5 ay sonra 31 Mayıs'ta evlenmişlerdi.
Kasım ayında da, aileye yakın bir kaynaktan çiçeği burnunda gelinin hamile olduğu haberini almıştım. Haberimin üzerine yaklaşık bir ay sesi soluğu çıkmayan Bade Süalp, ardından hamile olmadığını söylemişti! Artık arada ne yaşandı bilmiyorum -eğer kötü bir şeyse de hatırlatıp Bade'yi üzmek istemiyorum- ama Ocak ortasında Bade Süalp'in hamilelik haberi yine gündeme geldi. Nazardan korktuğuna inandığım anne adayı, bu hamilelik haberini de yalanlamadı ama teyit de etmedi. Ben sizin için teyit edeyim; evet, hamile. Hatta bebeğinin cinsiyeti de belli olmuş; erkek...

ÜÇÜNCÜ AYINI DOLDURMUŞ
Şimdiye kadar iki kez nikah masasından dümen kıran ve ancak 45'inde Bade İşçil ile başı bağlanan Malkoç Süalp, daha ilk günden beri çoluk çocuğa karışmak istiyordu. Salı günü kontrol için doktora giden ve henüz üç aylık hamile olan Bade Hanım, yeni yöntemlerle bebeğinin erkek olacağını da öğrenmiş. Henüz dokuz aylık evlilerin ikisinin de gönlünden kız geçtiğini biliyordum ama önemli olan sağlıkla bebeklerini kucaklarına almaları. Artık ikincide kızı tuttururlar inşallah...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER