Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yaşantısı nedeniyle anne-babası Şevket-Hayırlı Sabancı tarafından yıllar önce aforoz edilen ve o tarihten sonra resmen sırra kadem basan Sadıka Sabancı'ya bir torun daha geliyor. Sadıka Hanım'ı üçüncü kez babaanne yapacak kişi ise, oğlu Can Köseoğlu ile evlenen ve kendisine ilk torun sevincini de yaşatan gelini Zeynep Köseoğlu.
Mart 2013'te oğulları Kerim'i kucaklarına alan Köseoğlu çifti, ikinci bebek için arayı açmak istememiş anlaşılan. Şimdi herkesin merak ettiği; ilk iki torununu göremeyen Sadıka Hanım'ın, ailesi ile arasındaki buzları eritip üçüncü torununu kucağına alıp alamayacağı... Bu arada oğulları Can ve Kazım'ın düğününe katılamayan ve torunlarını kucağına alamayan Sadıka Hanım'ın Türkiye ile irtibatı koparıp yurt dışına yerleştiği konuşuluyor.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER