Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Volkan Ekinci ile Aslı Üstünkaya, 'önce bebek, sonra nikah' modasına uyup 5 Şubat 2010'da Paris'te evlenmiş, 26 Mart 2012'de de boşanmışlardı.
Geride iki çocuk bırakıp yollarını ayırdılar ancak aralarındaki husumet bitmedi! Sosyetede herkes; Aslı Üstünkaya'nın, velayetindeki çocukları üzerinden ex eşine yapmadığını bırakmadığını konuşuyor. Zaten Volkan Ekinci'nin ex eşine açtığı dava da, konuşulanların doğru olduğunu gösteriyor.

HALEN EVLİ OLAN RECEP KESKİN İLE FLÖRT EDİYOR!
Volkan Ekinci, ex eşi Aslı Üstünkaya'ya, boşanmalarının ardından oğullarının kendisiyle görüşmesine engel olmaya çalıştığı için, yaklaşık iki ay önce dava açmış ve çocuklarının velayetini istemişti.
Ekinci, dava dilekçesinde boşandığı eşinin; çocuklarına iyi bakmadığı, beş dadıya emanet ettiği, halen evli olan Recep Keskin ile flört ettiği için, çocuklarına iyi bir rol model olamayacağını iddia edip çocuklarının velayetini istemişti.
Şimdi de öğrendim ki; Aslı Üstünkaya tüm bu yaptıkları ile yetinmeyip babalarının çocukları ile görüşmesini iyice azaltabilmek için, 'Ayda bir görsün' diyerek mahkemeye başvurmuş!
Pes vallahi!
Aslı Hanım ex eşinden neyin intikamını almaya çalışıyor bilmiyorum ama olan oğulları Rauf Aslan ile Üstün Ata'ya oluyor.
Bir anne çocuklarına bunu niye yapar, bir türlü anlayamıyorum.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER