Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sadıka Sabancı ve Aziz Köseoğlu'nun oğulları, Hayırlı ve Şevket Sabancı'nın torunları Kazım ve Can Köseoğlu kardeşler, sekiz ay arayla evlenmişti.
Oğullarının düğününe gidemeyen Sadıka Hanım'a ilk torun sevincini yaşatan, Şubat 2012'de oğlu Can Köseoğlu ile evlenen gelini Zeynep Köseoğlu olmuştu. Mayıs 2011'de Kazım Köseoğlu ile evlenen gelini Irmak Köseoğlu da, Sadıka Hanım'ı Mayıs 2013'te (üç ay sonra) ikinci kez babaanne yapmıştı. Geçenlerde; Zeynep Köseoğlu'nun, oğulları Kerim'in ardından ikinci bebeğine üç aylık hamile olduğunu yazmıştım.
Duydum ki, Murat adında bir oğlu olan eltisi Irmak Köseoğlu da üç aylık hamileymiş! Anlaşılan eltiler, bebek doğurma konusunda birbirleriyle yarışıyor!

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER