Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Fenerbahçe taraftar grubu '12 Numara'; web sitelerinde '12 Numara 2014', 'Yılın Fenerbahçeli En'leri' adı altında çeşitli başlıklarla bir anket başlatmıştı. Konu başlıklarından biri de 'Yılın En Başarılı Fenerbahçeli İşadamı'ydı. Adaylar arasında Süleyman Orakçıoğlu, Sadettin Saran, Murat Ülker, Hamdi Akın, Ferit Şahenk ve Davut Dişli vardı. Birkaç gün takip ettiğim oylamada; Orka Group'un patronu Süleyman Orakçıoğlu ile Sırma Group'un patronu Davut Dişli arasında ciddi bir rekabet vardı. Anket önceki gün sonuçlanmış; Davut Dişli, 17 bin 292 oy alan Orakçıoğlu'nu sadece yedi oyla geçerek birinci olmuş.

40 bin 811 oyun kullanıldığı ankette; Sadettin Saran 2 bin 793, Murat Ülker bin 647, Hamdi Akın 527, Ferit Şahenk ise 1.253 oy alabilmiş.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER