YAZARA MAİL GÖNDER İsveç Sarayı’nda özel bir toplantı

YAZARLAR / Günaydın Yazarları

li ünlü moda markası H&M, İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen 3. İstanbul Tasarım Bienali kapsamında 'Moda Tasarımında Sürdürülebilirlik' temalı atölyenin sponsorluğunu üstlendi. Başkonsolosluğu ile gerçekleştirilen iş birliği, Sarayı'nda düzenlenen bir toplantıyla anlatıldı. Elif Edes Tapan, Özlem Güsar, Ayşe Kucuroğlu, Ferhan İstanbullu ve Umut Eker gibi isimler modanın sürdürülebilir tasarımla buluşmasını dinlemek için toplantıya katılanlar arasındaydı.

H&M Türkiye İletişim Müdürü Pelin Atay Kuran, İstanbul Tasarım Bienali Direktörü Deniz Ova, İsveç Kültür Ateşesi Suzi Erşahin ve Türk-İsveç İşbirliği Birimi Yöneticisi Andrea Karlsson iş birliğinin detaylarını anlattı.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.