Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Galatasaray Spor Kulübü'nün eski Başkanı Adnan Polat'a ikinci Yunan torun geldi. Eylül 2012'de Yunan Dimitris Gionasatis ile evlenip 'Komşu'ya gelin giden kızı Eda, Mart 2014'te Adnan- Ayşe Polat'a ilk torun mutluluğunu yaşatmış ve Alexander Kerim'i kucaklarına vermişti. İkinci bebeğine hamile olduğunu da ilk bu köşeden öğrendiğiniz Eda Gionasatis, Adnan Polat'a bu kez de kız torun mutluluğu yaşattı.

KURALI YİNE BOZMADILAR
Komşu'ya gelin gitse de, gibi "Beni Türk hekimlerine emanet edin" diyen Eda Gionasatis; oğlu gibi, kızını da 'daki 'nde dünyaya getirdi. Oğullarına hem Türk, hem de Yunan ismi veren Gionasatis çifti yine bu kuralı bozmadı.
Dayısı Kerim Polat'ın adını taşıyan oğullarının ardından Eda Hanım, kızına da annesi Ayşe Hanım'ın ismini verdi.
Gionasatis çifti, minik kızlarına Rea Ayşe adını koydu. Umarım sağlıkla kızlarını büyütürler.
Eda Gionasatis, nekahat dönemini atlatana kadar bir süre baba evinde kalacakmış. Bu arada torunu ve kızı için evlerinde özel bir oda hazırlattığını duyduğum Ayşe Hanım'ın, torununa kendi adı verildiği için mutluluktan ayakları yere basmıyormuş.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER