Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bade İşçil ile Malkoç Süalp, bir türlü magazin gündeminden düşmüyor. Boşanma sürecinde birbirleri hakkında demedik laf bırakmayan çiftin dava sürecinde yaşadıklarını da, ma niyetlerini de, Alpler'deki zirveden barış kararı çıktığını da, sonunda evliliklerini yürütemeyeceklerine karar verip tekrar ayrıldıklarını da hep bu köşeden öğrenmiştiniz.
Önceki gün birlikte görüntülenen çiftin yine barıştığına dair haberler çıktı ama siz gerçeği yine benden öğrenin: Barış yok!

AVUKATLAR İŞBAŞINDA
Bade İşçil, Büyükada'da babasının yanında, Malkoç Süalp ise Ulus'taki evinde yaşıyor. Eski ayrılıklarından tek farkı, çiftin bu kez -gürültü etmeden ve birbirleri hakkında tek kelime söylemeden ayrılmayı başarmış olması.
Her iki tarafın avukatı da, müvekkillerinin menfaati doğrultusunda boşanma protokolünü halletmeye çalışıyor. Bade İşçil; istediği evi, arabayı ve kurulu işi alana kadar durumu idare ediyor. Malkoç Süalp de, en az hasarla bu evlilikten kurtulmak istediği ve her an oğlu Azur'u görebildiği için alttan alıyor. Yani ortada barış falan yok, sadece idare var.
Umarım oğulları Azur'un hatırına ortak bir paydada buluşmayı başarırlar...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER