Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Arkadaşları Umreye giderken onlar Hacca gitti

Nadire İçkale'nin yıllar önce başlattığı umre turları sayesinde, sosyeteden pek çok isim kutsal topraklarla buluşmuştu. Hacca da giden Nadire Hanım o turları artık yapmasa da, sosyetik isimlerin umreye ilgisi her geçen gün artarak devam ediyor. Şimdiye kadar umreye giden yüzlerce isim duydum ve her geçen gün de yeni isimler duymaya devam ediyorum. Ancak genç sosyeteden hiç hacca gideni duymamıştım, ta ki düne kadar... Dün sosyetenin çok ünlü iki isminin hacca gittiğini öğrendim. Biri Zorlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Olgun Zorlu'nun eşi Berrin Zorlu, diğeri de Lotus İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Beyza Arslan...

HERKESİ ŞAŞIRTMIŞLAR!
Çok yakın iki arkadaş olan Berrin Zorlu ve Beyza Arslan, bir grup arkadaşlarıyla birlikte Eylül ayındaki hac zamanında kutsal topraklara hacı olmaya gitmiş. Arabistan'a gidip Mekke'de bulunan Kabe'yi ziyaret etmişler ve gerekli şartları yerine getirip hacı olmuşlar. Birçok kadın genellikle ilerlemiş yaşlarında hacca giderken genç sayılabilecek bir yaşta hacı olan Berrin Hanım ve Beyza Hanım, sosyeteden dostlarını çok şaşırtmış ama bir o kadar da takdir görmüşler.
Allah hacı olmaya niyet eden herkese nasip eylesin. Bu arada bakalım, sosyetede umreyi ziyaretten sonra, hacı olmak da trend olacak mı...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER