Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bu sezonun yatırımıyla en çok konuşulan plajlarından La Plaj, geçtiğimiz günlerde tatsız bir olaya sahne oldu. Gülşen ve Çolakoğlu çiftini izlemek isteyenler Happy Hour'da yerlerini aldı ama maalesef iki grubun çıkardığı yüzünden kimse eğlenemedi.

ÖZÜR İÇKİSİ
Bodrum'da yıllardır şişe kırma, şampanya patlama geleneği nedeniyle hadiseler yaşanır. Böyle kavgalarda hata hemen işletmede aranır. Kimse hatayı aslında o çocukları yetiştiren ailelerde aramaz.
Bu kavgaların altyapısı; anne ve babalar, çocuklarına parayla her şeyin satın alınabileceklerini aşılarken oluşuluyor. Sonra yıllar geçtikçe ortalık egodan geçilmez oluyor, herkes parasıyla birbirini satın alıyor. Gecelerde en az 100 şişe şampanya patlatılıyor. Üstüne 'Ben bu şampanyaya para verdiysem istediğimi de şampanyayla yıkarım' diyenler, mekandaki herkesin üzerine şampanya fışkırtıyor. Hatta 'Ay şampanya üzerinize gelmiş affedersiniz, size bir şişe özür dileme şampanyası gönderiyorum' diyenler de var. İşte yine böyle şampanyaların patlatıldığı bir gecede çıkmış kavga.
Tüm bunlardan neden işletme suçlu oluyor ki?

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER