Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Geçtiğimiz hafta Meryem Uzerli haftasıydı, kabul! Her yerde onu gördük, okuduk… İstanbul'da köşe kapmaca oynadığı hallerine değinmiş köşe yazarı arkadaşlarımız. Sanırım magazine yansıyan fotoğraflarına bakıp hal ve tavır analizi yapmışlar; 'Eski halinden eser yok' demişler. Ben hiçbir yazılana katılmıyorum! Meryem ile ilk kez Pera'da bir mekanın balkonunda karşılaştık. Sırt sırta durduğumuz dar alanda içten tavrıyla herkese selam verip sohbet etti, kimseye soğuk davranmadı, hiç snob bir tavrı yoktu, rahat, güler yüzlüydü. Nice ünlü ismin etraftaki insanları görmezden geldiği, ego savaşlarının yaşandığı gecelere şahit oldum. Selamını almaz, yalandan tebessüm eder… Meryem'de bunların hiçbiri yoktu. O yüzden Meryem aynı Meryem… Haklı olarak, Berlin'de sıradan bir vatandaş gibi bisiklete binebildiği özgür kız hallerinden dolayı İstanbul'da bocalıyor… Ee o kadar da olsun sevgili okurum! Bu kadar ilgiye kim şaşmaz ki…

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER