YAZARA MAİL GÖNDER Boğaz'a yazın geldiğinin resmi

YAZARLAR / Günaydın Yazarları

Reina, yazlığını sessiz sakin açtı. Biz de ilk günlerinin tadını çıkarmak için hafta içi bir akşamı tercih ettik. Ne de olsa mekanın localarında büyüdük, serpildik... Her şey yerli yerinde; radikal bir değişiklik yok, dekor ambiyans aynı. Dikkatimi çeken üç fark vardı o geceden: t DJ, yıllardır aynı müziği yapardı, şimdi playlist değişime uğramış ya da bana o gece öyle denk geldi. Müziğini önceki yıllara nazaran daha çok sevdim. tAzeri müşteriler çoğunluktaydı. Bizim avize altı havalı localarda, halis muhlis Türk gençleriyle omuz omuza eğleniyorlardı. t Her sene olduğu gibi Köşebaşı, Dragon, Blue Topaz yerli yerinde. En yeni, en farklı İtalyan işi, Nişantaşı'ndan bildiğimiz Pipa da artık Reina'nın içinde. Ee bir İtalyan eksikti, iyi olmuş.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.