Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Candan Erçetin'le selfie çekmek isteyen Safiye Soyman, "Asla selfie çektirmem" diyen Erçetin tarafından reddedilmiş. Safiye Abla da Candan Hanım'ın tepkisine çok bozulmuş. Sanırım Safiye Abla ile zamanlamamız aynı; ben de geçtiğimiz günlerde bir anti-selfie'ciye denk geldim! Bodrum'daki Fenix'te dans ederken, mimari başarısına hayran olduğum, cool tavrına gıpta ettiğim Mahmut Anlar'ı gördüm. Kendisinin enerjisini ve stilini çok severim. "Mahmut, bir selfie çekelim mi?" diye yanına gittiğimde, beni benzer bir tavırla geri çevirdi. Telefon elimde, tam da selfie açısında kalakaldım! Etraftakilerin bana bakışına mı, yoksa reddedilmenin verdiği o hisse mi üzülsem, bilemedim. Ama cidden selfie reddi yemenin acısı bir başkaymış. Yani hoşlandığım birinin, çıkma teklifime 'Hayır' demesi bu kadar koymazdı.
Peki bir insan neden anti-selfie'ci olur?
1- Makyajsızdır veya selfie'lerde yeterince genç görünmediğini düşünüyordur. Veya selfie sempatisini kendisine uygun bulmuyordur.
2- Nerede olduğunun, sosyal medyada bilinmesini istemiyordur.
Gizleniyordur; sevgilisinden, arkadaşından kaçıyordur.
3- Bu tavrın daha cool olduğunu düşünüyordur.
'Tüm selfie yapabilir ama ben yapmıyorum' diyordur.
yı, leri inkar edip kendi bildiğini okuyan anti-moda ve anti-trend'ciler gibi...
4- Son ihtimal ise üzücü ama gerçek: Sizinle aynı karede görünmek istemiyordur.
Sen üzülme Safiye Abla, onlar bizi beğenmese de, biz onları her halleri ile seviyoruz.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER