YAZARA MAİL GÖNDER Falla, falcıyla olmuyor bu aşk meseleleri

Türkiye'nin en iyi haber sitesi

YAZARLAR / Günaydın Yazarları

Ne kafamı kurcalayan biri olsun, kalbim bir a saplansın soluğu tarotçuda alıyorum, tarot falıma baktırıyorum. Bu olur mu, olmaz mı, bu kişiden hayır gelir mi, gelmez mi; öğrenmek istiyorum. Peki ya çektiğim o kartlar, kupaların ası, kupaların dokuzlusu bana hep doğruyu mu söylüyor? Hayır arkadaş! Bugüne kadar ne kahve falları, ne tarot, ne de diğerlerinin söylediği hiçbir şey çıkmadı, tutmadı. Fallara kalsa bugün dünyanın en büyük aşığı olmuştum, ayaklarım yerden kesilmişti. Bence bu tamamıyla rahatlama, derin bir oh çekme, psikolojik terapi; başka bir şey olamaz. Siz siz olun fallara çok kaptırmayın, ümit bağlamayın. Tecrübeyle sabit, daha dün yarım saatlik seansına 150 lira verdim. Ne oldu? Benim bildiklerimi, düşündüklerimi bir de yabancı birinden duydum. O da cebine beş kişiden aldığı 750 lirayı koyup evinin yolunu tuttu. Verdiği tavsiyeler mi? Bol dua et, evini adaçayı ile tütsüle, dolunay zamanı dikkat et, gezegenler yer değiştiriyor; senin burcun çok etkilenecek, sabırlı ol, 2017 senin yılın, bekle bekle bekle... Bu fal işleri hep hayatı öteleme... Laf salatası, kafa boşaltması. Neyse bir kez daha düştüm tufaya işte...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.