Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bu ülkede bir kuralın uygulanmıyor olduğunu görmek mi istiyorsunuz; üzerinden biraz zaman geçmesini bekleyin yeter. Sigara yasağı misal... Bugün en merkezi yerlerdeki kapalı mekânlarda nasıl sigara içildiğini hepimiz görüyoruz.
İşin kötüsü; bunları büyük ihtimalle yetkililer de görüyordur.

PARA İSTEMELERİ YASAK
AVM'lerde üç saate kadar otopark parası alınmaması kararı da böyle. Bir süre önce, seri baskınlar yapıldığında AVM yöneticileri, "Aman efendim ne ücret alınması; bilakis misafirlerimizin araçlarındaki tozu bile siliyoruz" kıvamındaydı. Aradan makul bir süre geçince işlerin yine 'eski tas, eski hamam' olduğuna dair duyumlar gelmeye başladı.
Altını tekrar çizmekte fayda var; hem UKOME, hem de Danıştay kararına göre AVM'lerin üç saate kadar olan süreler için sizden otopark ücreti talep etmesi yasak.
İsterlerse vermeyin; ısrar ederlerse durumu Alo 153 Beyaz Masa'ya bildirin.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER