Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kendi sesiyle oynamayı beceremeyen, ancak başkasının sesi ve ruhuyla kamera önüne geçen biri; hangi hakla başkasının oyunculuğunu eleştirebilir ki?
Yok öyle bir hak...
Bu ancak cüret olur ve gördük ki o da Nebahat Çehre'de var.
Bu ülkede bazı isimlere şaaşalı ünvanlar verilmesi, aslında onlara bu ünvanları uygun görenlerin kifayetsizliğinden geliyor.
Sorsan Nebahat Çehre tammm bir efsane.
Yahu çok pardon ama ne efsanesi? İnsan olarak iyidir, hoştur, zariftir tamam da bir kere Çehre her şeyden önce 'sanatçı' değildir.
Oyuncu tamam ama sanat; aman diyeyim orada duralım.

İTİRAZIM VAR!
Yatsın kalksın, kendisine son yıllarda sesiyle hayat, şan, şöhret, ekmek, itibar veren seslendirme sanatçısı Gülen Karaman'a dua etsin.
Ama sakın ha sakın, oturup da başkalarını oyunculuğuna not vermeye kalkmasın.
Tuba Büyüküstün ve Beren Saat'in oyunculuğunu değerlendirmiş kendisi.
Takdir mercii o mu yani?
Beren iyiymiş de, Büyüküstün'ü pek beğenmiyormuş.
Güzelmiş, iyiymiş, hoşmuş ama vücudunu iyi kullanamıyormuş.
En azından sesini kullanabiliyor ama değil mi Sayın Çehre? El sesiyle gerdeğe girmiyor.
Bu ülke; sadece eli yüzü düzgün olduğu ya da ne bileyim yaşından genç göründüğü için sanatçı sayılan, itibar gören, iş yapan, peşinden koşulan, yeteneği gerçekten var mı yok mu tartışılması külliyen yasak olan isimlerin ülkesi.
İtirazım var hakim bey!

YAZARIN BUGÜNKÜ DİĞER YAZILARI
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER