Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tuba Ünsal kızının dadısını mide kanaması sebebiyle Okmeydanı Devlet Hastanesi'nin acil servisine götürünce, gördükleri karşısında şoke olmuş.
'Peçete yok, dezenfektan hiç yok; bu gece acil servisteki doktorların çalışmalarına hayran kaldım' notuyla acilden, acil fotoğraflar çekip; sıradaki hastaları, uykusuz bebekleri, yerlerdeki çöpleri sanal ortamda paylaşmış.
Sonra ne olmuş?
Tabii ki Tuba'nın takipçileri "O kadar paran var, kadını devlet hastanesine götüreceğine, özel hastaneye götürseydin ya" tadında tweet'ler atmışlar.
Aferin! Bravo!
Sanki devlet hastaneleri anti-hijyen olma, hastalarla ilgilenmeme, saatlerce bekletme hakkına sahip.
Sanki devlet hastaneleri bizim için değil.
Sanki 'Parası olan canını kurtarsın, olmayan sürünsün' deniyor sesli sesli ya da sessiz sessiz.

HELAL OLSUN!
Arkadaşlar siz iyi misiniz?
Devlet hastanesi... Hem devlet, hem hastane... Böyle mi olmalı? Suç yine talihli ünlümüzde mi?
Helal olsun Tuba'ya; iyi ki çekmiş o fotoğrafları ve paylaşmış. En azından şimdi bu konu konuşuluyor. Bari bir işe yarasa diyeceğim ama... Sağlık Bakanlığı'ndan "Duyarlılığınız için teşekkür ederiz" notundan başka bi'şey çıkar mı?
İşte onu sanmam.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER