Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ferhan çizdi, Polin tasarladı, doldurması size kaldı... Bu neşeli defteri açar açmaz karşınıza çıkan yazı bu. Oyuncu, yazar, efsane isim 'un, oyuncu ve çok tatlı kızı Ferhan'la Cihangir'deki Hazine'de karşılaştım. 'Neler yapıyorsun?' muhabbetine girince, bana lise arkadaşı Polin'le çıkarttıkları ve çizdiği suratlardan ilham alarak ismini Konu Komşu koyduğu defteri gösterdi. Bir kırtasiye hastası olarak hemen atladım ve bu deftere bayıldım! Ferhan'ın çizdiği suratlarla kaplı bu eğlenceli defterin içinde düz, kareli ve çizgili bölümler var. Yazmaya, çizmeye meraklıların seveceğini düşünüyorum. Peki nerelerden alabilirsiniz Konu Komşu defterlerini? Sayıyorum: Lunapark Galata, Modda Kadıköy, Uniq İstanbul'daki Sade Dükkan, 'da Mahal Dükkan ve üzerinden pkdesign.sopsy.com adresinden. Yazalım, çizelim ve defteri, kalemi sevelim.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER