Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AYŞE ÖZYILMAZEL
AYŞE ÖZYILMAZEL

Eurovision meselesi

Eurovision şarkı yarışmasına katılacak mıyız, katılmayacak mıyız? Katılacaksak kim gitsin? Sıla mı, Aleyna mı, Edis mi? Bunun gibi tartışmalar ateşlendi ve söndü. Sonuç; yine Eurovision'a katılmıyoruz. Valla çok üzgünüm, boğazımdan bir gram lokma girmiyor... Şaka ya şaka!
Diyorlar ki; Eurovision, müziğimizi tanıtmak açısından çok önemliymiş, Eurovision'a gidilmeliymiş. Yok canım, hiç katılmıyorum. Özellikle günümüz gençliği için durum şu: Bana ne Eurovision'dan? Eurovision da ne?
Yahu çağında, fenomenleri döneminde iyi müzik yaptığını göstermek için, sesini duyurman için Eurovision'a mı gerek kaldı? Siz yine şarkınızı yapın; iyiyse, güncelse, farklıysa ve özelse, zaten Avrupa'da da, dünyada da duyulacaktır.
Bir de üstüne yarışmanın siyasi taraftarlığı, puanların komşulara gitmesi, Ali Cengiz oyunları var ki; hiç çekilmez.
İyi ki gitmiyoruz.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER