YAZARA MAİL GÖNDER Aşkla açılan sutyen

Türkiye'nin en iyi haber sitesi

YAZARLAR / Günaydın Yazarları

Japon bilimadamları yine yapmış... Sadece gerçek aşkla açılan bir sutyen icat etmişler.
Adı: 'True love tester' (gerçek aşk ölçer). Sutyene kalp atışlarını ölçen bir alet yerleştirmişler.
Bu alet, kadının vücudunda sadece aşık olunca bazı değişimleri, kalp atışındaki hızlanmayı kaydediyor ve bu bilgileri akıllı bir telefona transfer ediyor. Akıllı telefondaki 'Ture love tester' denen uygulama verileri ölçüp kadının gerçekten karşısındaki insanı isteyip istemediğine karar veriyor. Eğer ateş bacayı sarmışsa sutyene sinyal yolluyor ve kilit açılıyor.
Elbette kaba kuvvet kullanılarak da açılabilir bu sütyen ama o da suça girer.
Ne gerek var bunlara? Sutyen kopçası zaten zor açılıyor. Eğer kadın kararsızsa, o bekleme süresinde zaten notunu veriyor. Aslında riskli bir teknoloji bu; ya kadın olmadık yerde heyecanlanırsa!
Belli ki ilginçlik olsun, esprisine satılsın diye geliştirilmiş bu teknoloji. Ama Japonlar epey uğraşmışlar, kireç çözücü reklamlarındaki uzmanlara benzeyen doktorlardan görüş de almışlar.
Eğlenceli bir reklamı var: youtube. com/watch?v=B8Wd831gUt4

BUGÜNKÜ DİĞER YAZILARI
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.