Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Türkiye genelinde yapılan bir araştırmaya göre; her üç kadından ikisi 'Yeniden doğsam şimdiki eşimle evlenmem' diyor… Evli her üç kişiden biri eski sevgilisini özlüyor. Evli kadınların yüzde 56'sı, erkeklerin ise yüzde 37'si eşini sevgilisi olarak görüyor.
Eski sevgiliyi özlemek bence insan doğasıyla alakalı.
İnsan hep elinde olmayanı ister. Araştırmanın en can alıcı sonucu ise şu: Türkiye'de her 100 kadından 47'si evleneceği kişiye kendisi karar vermiş. Bu oran erkeklerde yüzde 72… Erkek egemen toplumda yaşıyoruz; doğal bir sonuç.
Lakin ilişkilerde mutluluğun yolu her iki tarafın da istemesinden, hatta kadının erkekten daha çok istemesinden geçer diye düşünüyorum… Bu araştırmadan benim çıkardığım sonuç şu: Genelde aşk evliliği yapmıyoruz, mantık evlilikleriyle idare ediyoruz.
En küçük aile içi ekonomik krizde de mutsuzluk tavan yapıyor, ayrılıklar yaşanıyor.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER