YAZARA MAİL GÖNDER Gerçek Spider Man

YAZARLAR / Günaydın Yazarları

'The Amazing Spider Man 2' filmini; fazla romantik, esprili ve ergen işi bulanlar oldu. Yahu 'Marvel'ın çizgi roman karakterleri arasında zaten en esprili, en romantik, en ergen kahraman 'Spider Man' değil miydi? Spider Man'in aşk konusunda kafası hep karışıktır. En zor anlarında bile düşmanlarını tiye alır ve sürekli ergen bunalımı yaşar. Hatta görkem ve güç açısından da Spider Man, diğerlerine göre daha zayıf kalır ama çevikliği ve zekasıyla öne geçer.
Çizgi roman uyarlamalarında orijinal esere sadık kalmak önemlidir, 'The Amazing Spider-Man 2', bu açıdan kusursuz. Aksiyon az ama öz olmuş. 'Electro' ile dövüş sahneleri müthiş, bu sahnelerde 3D teknolojisi zirveye ulaşıyor. Romantizm de filme çok yakışmış. Özetle bu film, tam olması gerektiği gibi önce çocuklara ve gençlere sesleniyor. Filmi oğlumla izledim, "Baba yarın yine izleyelim mi?" diye sordu. Serinin daha önceki filmlerini belki 50 kere izlemiştir herhalde!

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.