Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Son birkaç aydır Nur Yerlitaş'ın reklam teklifleri aldığına dair haberler çıkıp duruyor. Bir ay önce, Yerlitaş'ın internette dolaşan komik caps'ler sayesinde fenomen olduğunu, reklam teklifi almasının doğal karşılanacağını ve sosyal medyanın gücünü yazmıştım.
Ama sonra Yerlitaş'a gelen tekliflerin gerçeğe dönüşmediğini ve herhangi bir reklamda oynamadığını fark ettim. Ama halen 'Yerlitaş'a reklam teklifi geliyor' haberlerinin ardı arkası kesilmiyor, habire bir iddia ortaya atılıyor. Ne mühim meseleymiş Yerlitaş'ın reklamda oynaması!
Belki de eski bir taktik bu. Genelde menajerler, çalıştıkları ünlü kişiler reklamda oynasın diye bol iddialı haberler yayar etrafa. Reklamda oynamamak Yerlitaş için takıntı oldu galiba.
Son olarak bir meşrubat markasının ünlü modacıyı reklamında oynatacağına dair haber çıktı. 'Yerlitaş, sonunda reklamda oynamayı kabul etti' sözüne ise sesli güldüm.
Umarım bu sefer haber doğru çıkar. Çünkü 'Yerlitaş reklamda oynayacak' haberlerinden fenalık gelmeye başladı. Birisi Yerlitaş'ı reklamda oynatsın da bitsin şu çile!

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER