Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Arkadaşlarıyla Bodrum'a gelen İngiliz top model Kate Moss, Londra'ya dönüşte uçakta kargaşa çıkarmış.
Uçağın 2.5 saat geç kalkmasına neden olan Moss, uçaktan polis eskortu eşliğinde inmiş.
Bu haber beni hiç şaşırtmadı. Moss çılgın, asabi bir model; bu tür arızaları hep çıkarıyor.
Asıl dikkatimi çeken; Moss'un Bodrum müdavimi olması, sık sık Bodrum'a gelmesi.
Bu son seferinde de, moda tasarımcısı Sadie Frost'un doğum gününü kutlamak için gelmiş.

BODRUM'UN İMAJI
Başta Bordum olmak üzere Güney sahillerimiz artık ilk kez gelinen turistik yerler değil. Bir gelen defalarca geliyor. Naomi Campbell, Kelly Brook da Bodrum müdavimlerinden; sık sık geliyorlar. Hatta ev aldıklarını, iş ortaklıkları kurduklarını duyuyoruz.
Bodrum, Çeşme ile rekabette öne geçmek istiyorsa yabancı yıldızları daha çok kendine çekecek organizasyonlar düzenlemeli. Çünkü yerli yıldızların Bodrum'da tatil yapmaları artık bir Türk geleneği, hatta klişe olarak görülüyor.
Evet, Arap şeyhlerinden dünyaca ünlü işadamlarına kadar birçok ünlü ara sıra Bodrum'a uğruyor ama Moss, Campbell, Brook örneğinde olduğu gibi ünlüleri Bodrum müdavimi yapmak için daha farklı tanıtımlara, organizasyonlara ihtiyaç var.
Bodrumlu mekan sahipleri bence, lahmacun+ayran= 70-80 TL haberlerine konu olmaktan vazgeçsinler. Bazen sırf mekanın ismi duyulsun diye fiyatlar astronomik gösteriliyor ama bu durum, pahalı Bodrum'u daha da pahalı gösteriyor.
Ne yazık ki, Bodrum artık sonradan görmelerin kazıklandığı tatil yeri olarak görülüyor.
Sırf bu imaj yüzünden tanıdığım birçok ünlü Bodrum'u çok sevmelerine rağmen Çeşme-Alaçatı'da tatil yapıyor.
Karar ver Bodrum; lahmacun mu, Kate Moss mu?

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER