YAZARA MAİL GÖNDER Emre Altuğ, Caillou'nun babası gibi

YAZARLAR / Günaydın Yazarları

Emre Altuğ, şu açıklamayı yapmış: "Çağla'yla sonsuza kadar görüşmek üzere ayrıldık. Çocuklarımız var bizim... Eskiden örnek çifttik, şimdi örnek boşanmış çiftiz." O kadar çok boşanan ünlü çift var ki, 'örnek boşanmış çift' tabiri tutabilir.
Emre Altuğ boşanma sürecinde çocuklarını koruyan, Çağla'ya saygıda kusur etmeyen tavırlarıyla takdir topladı ama 'örnek' olmayı fazla abartıyor gibi. Evliyken, boşanırken, boşandıktan sonra da konuşmalarında hep 'örnek olmak' kalıbını kullandı. Kadınlar gerçekten kocalarından örnek aile babası olmalarını mı istiyorlar? Ya da erkekleri sürekli bir kalıba sokup, o vahşi mağara adamı ruh hallerini törpüleye törpüleye kendilerine kötülük mü ediyorlar?
Emre Altuğ'un evrimine bakın: Çağla Şıkel ile evlenmeden önce kliplere sürekli ıslak gömlekle çıkar, kaslı vücudunu sergilerdi. 'Sıcak çok sıcak' şarkısı eşliğinde genç kızların yakışıklı, beyaz atlı prensiydi. Evlendikten sonra ise çocuklarına ultra ilgi gösteren ünlü çizgi film kahramanı Caillou'nun babası gibi oldu.
Ünlü çift boşandıktan sonra bile basında çocukların Emre Altuğ ile daha çok fotoğrafı çıktı. Elbette Altuğ'u örnek baba olduğu için kutluyoruz ama müzik kariyeri düşüşe geçti.
Altuğ için artık sıcak denizlere inme, müzik kariyerine yüklenme vakti geldi de geçiyor bile.

BUGÜNKÜ DİĞER YAZILARI
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.