YAZARA MAİL GÖNDER Meryem haklı

YAZARLAR / Günaydın Yazarları

Sosyal medyadan kızı Lara ile resim yaparken çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan Meryem Uzerli, yine hayranlarını kızdırdı. Çünkü Uzerli, Lara doğduğundan beri paylaştığı fotoğrafların hiçbirinde kızının yüzünü göstermiyor. Uzerli'nin takipçileri ünlü oyuncuya 'Yeter artık Meryem, göster kızının yüzünü' siteminde bulunuyor. Bence Uzerli'ye sitem etme hakları yok. Dikkat ediyor musunuz; yabancı sanatçılar, futbolcular da genelde çocuklarıyla haber olmak istemiyor, çocuklarının fotoğraflarını paylaşmıyorlar. Hem çocuklarıyla haber olmaya gerek duymuyorlar, hem de çocuklarının güvenliğini düşünüyorlar. Ancak Uzerli'nin yüzünü göstermeden çocuğunun fotoğraflarını çok sık sosyal medyada paylaşması da garip bir durum. Aslında bu, ilgi ve merakı daha çok artırıyor.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.