Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'da günlük yayınlanan Kronen gazetesi, sokak röportajlarında okurlarına ''de tatil yapmak ister misiniz?' diye sormuş. Soruya olumlu-olumsuz yanıt verenler olmuş. Gazete; yanıt verenlerden birinin 'Türkiye tatili, sadece Erdoğan'a destek demektir' şeklindeki konuşmasını haberine başlık olarak seçip bunu havalimanındaki elektronik reklam şeridinde yayınlamış.
Gazete, gelen tepkiler üzerine yazıyı kaldırdı ama buradaki art niyet ortada. 'Gazete, röportajlar yapmış ve en çarpıcı yorumu manşetine, billboard'lara koymuş; ne var bunda?' diyenler de oldu. Yahu bir çocuk bile bunun Türk turizmini baltalayacak sinsice bir başlık olduğunu anlar. Bir de bu yorumu alıp havaalanında billboard'a koymuşlar.
Nedir bu 'nın Türklerle alıp veremediği? Avusturya hükümeti; PKK gösterilerine ses çıkarmazken, Türk vatandaşlarının darbeyi protesto etmesine ve bayrak asmasına dahi izin vermiyor.
Bunlardaki Türk düşmanlığı; Erdoğan'ı hiç sevmeyenleri ve en fanatik AK Parti karşıtlarını bile Erdoğan'cı yapar!

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER