YAZARA MAİL GÖNDER Futbolun akilleri!

YAZARLAR

Futboldaki tablonun sorumlusu, 10 yıldır TFF'yi yöneten başkan ve yöneticiler. Genel kurul yapısı itibariyle TFF, sağlıklı bir seçimle değil, atamayla başkan seçiyor. Kulüp başkan ve yöneticileri de ahbap çavuş ilişkisiyle TFF'de pozisyon alıyor. Futbol medyası bu süreçte 2001 krizinde ekonominin, Gezi'de Türk medyasının düştüğü duruma düştü. Şike sürecinde taraf oldu, gerçekleri göstermedi.
Bunun adı tükenmişlik sendromu. Türk futbolunun arınması için eskimiş yorumculara veda zamanı geldi de geçiyor. Şimdi, Gezi'de yan yana durabilen farklı kulüp taraftarının zihniyetine ihtiyaç var. Onlar, yeni endüstriyel futbolun akilleri.
Not: Gezi sürecinde manipülasyon yapılıp yapılmadığıyla ilgili Borsa İstanbul'da soruşturma açan SPK'yı destekliyorum. Dövizde, hissede manipülasyon varsa öğrenelim.

BUGÜNKÜ DİĞER YAZILARI
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.