Türkiye'nin en iyi haber sitesi

METİN SEVER

Sakil ruhlar

Akil adamlar belirlendi, akil adam 'muhabbeti' de alevlendi. Özellikle sosyal medyada ve kimi köşelerde işi 'geyiğe' vuranlar var: 'Akil adamların sevdiği şarkılar', 'Ben sana akil olamazsın demedim, insan olamazsın dedim' kıvamında cinlikler yapıyorlar. Sanki süreç akamete uğrasa kına yakacaklar. Sorsan, dökülen kanlara gözyaşı dökmekten de geri durmazlar.
Seçilen isimlerin bir kısmına karşı çıkabilirsiniz. Daha katılımcı bir heyet isteyebilirsiniz. Bu insanların süreçte daha etkin rol almasını talep edebilirsiniz. Buna kimsenin bir diyeceği olmaz. Lakin bu kadar kanlı, ciddi ve sıkıntılı bir süreci Damat Ferit'in 'Heyet-i Nasiha'sına benzetmek veya makaraya alabilmek için insanın sanırım sakil ruhlu olması gerekiyor.

YAZARIN BUGÜNKÜ DİĞER YAZILARI
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER