Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Oy kullanma hakkı olan üyelerin (hazirun) listesini, Aziz Yıldırım başkan adaylarına vermedi. Adayları Genel Kurul'da konuşturtmuyor. Affettirtmiyor... Talat Yılmaz, "Fenerbahçe esaret altındadır" derken abarttığını düşünenler, şimdi yeniden değerlendirme yapıyorlar. Bu kongre, kulübün tekrar demokrasi ile kavuşması olabilir.

Protesto ekibi
Bir başka dedikodu, 2 Kasım'da Genel Kurul'a gelecek olan Mehmet Ali Aydınlar için protesto hazırlığı yapıldığı yönünde. Özellikle Aziz Yıldırım'a biat edenlerin bunu görev kabul ettiği söyleniyor. Bu dersleri önceden gördü Fenerbahçe... Başta Aziz Yıldırım buna izin vermeyecektir. Artık yeni bir çağa giriliyor. Bunun parçası olmayacakların, tartışma olgunluğunu taşımayanların, kulüpte de işi olmaz zaten. Ayrıca Hulusi Belgü'nün yenilen bir gol sonrasında, tribündeyken, yönetimi protesto ettiği gerekçesi ile ihraç edildiğini de hatırlatalım.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER