YAZARA MAİL GÖNDER Bugün ayağa kalkalım

Türkiye'nin en iyi haber sitesi

SPOR YAZARLARI HABERLERİ

Millilerimiz bizi heyecanlandırmıyor. Oynadıkları oyunla da umudumuzu yeşertmiyorlar. Bir dönemin sonuna geldik sayılır. Daha dibi yok görünüyor. Başta Fatih Terim olmak üzere futbolu yönetenlerin sözlerinden "çaresizlik" akıyor. Yapacağımız en kötü şey bu; vazgeçmek...
İşleri, çözüm bulmak, karar vermek ve doğruya yürümek olanlar eğer bu ruh hali içine girmişlerse, masalarında oturup sadece eleştirenler kazanmış demektir. Ortaya koydukları hiçbir öneri, çözüm yöntemi olmadan, sadece hedefe ateş etmek, en gerekli refleksimizi; direnmeyi yok etmiş...Kazakistan maçı ayağa kalkmamız için ilk fırsat... Kendimize gelip, "yeniden" demek zorundayız. Bunu seyirci olarak da, futbolcu olarak da, medya olarak da yapmalıyız.
Bugün kazanmak bize moral getirecek, nefes aldıracak ve karar alırken doğruyu düşünme şansımızı arttıracak. Çünkü duygusalız...
Futbolu bitiremeyeceğimize, ülkemizi değiştiremeyeceğimize veya tuttuğumuz takımı bırakamayacağımıza göre, ayağa kalkmayı başarmalıyız.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.