Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bu kez hikaye tersine… Tümer Metin mali konularda Beşiktaş ile anlaşamamakta. Mazeret çok benzer, diğer oyunculara verilen ücretin çok altında bir rakam teklif edilmiştir kendisine. Adeta "git" denmektedir. Başta Ali Kıratlı olmak üzere 'a yakın isimler, Tümer ile konuşurlar ve 'ye gelmeye razı ederler. Hatta gazetelerde çıkan haberleri, 'nin resmi sitesinde "böyle bir şey yoktur" ifadesiyle de yalanlarlar. Bu yalanlamanın yapıldığı akşam, Tümer Metin ve Aziz Yıldırım, buluşur. Yıldırım, "Bak oğlum iyi düşündün mü?" diye başlar söze, "Kaptanlığını yaptığın bir takımdan ayrılıp, en önemli rakibine geliyorsun. Çok tepki görürsün, baskı yaşarsın" diye konuşur. Buram buram anlayış ve tecrübe taşıyan sözlerdi bunlar. Tümer Metin kararını vermiştir ve Fenerbahçe ile imzayı atar. Gökhan Gönül'ün Beşiktaş'a gitme hikayesini okuyanlar, bunu da bilsinler. Fikret Orman, aynı konuşmayı Fenerbahçe Kaptanı'na yapmış mıdır, bilemiyorum. Ama Beşiktaş Kaptanı'nı uyaran Aziz Yıldırım'ın, Fenerbahçe Kaptanı'na "Dokuz sene de zaten iki kere şampiyonluk yaşadı" diyerek, olabilecek tüm duygusal bağları koparttığını gördüm.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER