Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kulüpler Birliği'nin almak istediği kararlar var. Mutlaka kulüpleri düşünüyorlardır. Kulüplerin ciddi borçları da var. Şirket kurup bir CEO atayarak parayı yönetmek istiyorlar. Burada amaç kulüplerin abuk subuk paralar harcamasının önüne geçmekse yüzde 100 doğru bir karardır ve uygulanmalıdır. Hele hele kulüpler bu yabancı serbestliğinde her yere saldırırsa o zaman problem olur. Ben antrenörlük yapacak olsam 14 yabancı almayı kendi defom yüzünden düşünürüm çünkü İngilizcem yok. Antrenörlerimiz her dakika gerekirse İngiltere'ye, Amerika'ya gidip bu dili cebine koymalı. Şu anda takımlarımızda Skibbe dışında yabancı hocası olan yok, tamamen yerli. Bu arkadaşlarımızın yüzde 90'ını yabancı dil bilmiyor. Tercümanlık da değer kazanacak. Guardiola boşta kaldığında deniz kenarına gidip karides, kalamar yemedi. Almanca öğrendi. Antrenörler konsantrasyonunu buna vermeli. Öğrenmenin yaşı ve ayıbı yoktur.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER