Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hamza Hamzaoğlu'nun görevine son verilmesinin yankıları da tartışmaları da devam ediyor günlerdir... Üç kupalı bir teknik adamın işine son verilmesinin yankıları elbette olacaktır. Ne var ki bu bir karardır. Bu kararı da G.Saray Başkanı ve yönetimi almıştır. Doğru mudur? Değildir... Ama ortada bir karar var. Herkes bunu eleştirebilir ama saygı da duyacak. O gün bugündür, konu üzerine en çok yorum yapan insan da Hamza Hamzaoğlu olmuştur. Kendisi adeta her kanala bir demeç vermiş ve aynı şeyleri birçok kez ifade etmiştir. Bir veda üzerine insan konuşabilir, hele de 3 kupayı almışsanız. Ama bunu süreklilik haline getirip kulüpte yaşadıklarınızı A'dan Z'ye anlatırsanız hoş olmaz. Siz unutmayın ki G.Saray'a üç kupa kazandırmış bir teknik adamsınız. Ötesi yok. Hamzaoğlu psikolojik bir yorgunluk yaşıyor. Bunu konuşmalarından açıkça anlıyorsunuz, fazlaca duygusal.. Son röportajında önce 'Takım çalıştırmayacağım' dedi, sonra 'Teklif gelirse olabilir.' Önce 'Bursa', sonra da 'Önceliğim yurt dışı' dedi. Aynı anda 3 farklı şey olmaz.. G.Saray'da Fatih Terim, Ünal Aysal tarafından yollanırken Terim idmandaydı, kötü haberi kızından alıyordu. 3 değil Galatasaray'a birçok kupalar kazandırmış bir isimdi.. Bir kez çıktı konuştu ve konuyu kapattı. Zaten onun için Fatih Terim... Hamza Hamzaoğlu'na bir tavsiyemiz olsun, biraz dinlensin ve artık G.Saray'la ilgili demeç vermesin.

YAZARIN BUGÜNKÜ DİĞER YAZILARI
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER