Türkiye'nin en iyi haber sitesi

G.Saray, istikrarsızlık konusunda ciddi bir istikrar yakaladı. Son 1 yıldır neredeyse sıkıntısız bir an geçirmediler.. Bir kulüp bu kadarını nasıl başarıyor, anlaması güç.. Yeni sezon, yeni ümitler diyorsunuz.. Taraftarın moralini düzeltecek, basit hamlelerle gerginlik biraz azalıyor diye düşünüyorsunuz ama yok! Yönetim birden 14 kişiyi kılıçtan geçiriyor. Üstelik bunu yaptığınız oyunculara ödenmemiş, hala da ödenemeyen dağ gibi borçlar varken! Madem bunu yapacaktınız, sezon sonunda yapsaydınız.. Sezon içinde parça parça yapsaydınız.. Oyuncular indirim yapmayınca ya da Sneijder krizi patlak verince mi bombayı patlattınız.. İşin garibi, Sneijder'in bu sezon biten sözleşmesini imza parası ve maç başı dahil 5.5 milyon 'dan uzatan da bu yönetim. Madem adamı istemiyorsunuz, söyleyin açık olsun bitsin.. Yolu uzatmaya ne gerek var bu kadar? Mesele hem Sneijder'i yollayalım hem de fatura oyuncuya çıksın diye düşünmekse dünya böyle dönmüyor.. Herkes sorumluluğunu alarak hareket edecek, kaçak dövüşe dövüşe G.Saray bu maddi krizin eşiğine sürüklendi zaten.. Üstelik Sneijder'e ceza vereceğiz diye 13 kişiyi de yanına koydunuz.. O cezaları hiçbir futbolcu ödemez, zaten dünyanın hiçbir yerinde de böyle fahiş ceza uygulamaları yok.. En iyi ihtimalle FIFA'dan döner.. O süreçte de yabancı oyuncular ile kanlı bıçaklı olursunuz.. Yerli oyuncular ne yapar bilmiyorum ama onların da hoşlanmayacağı kesin…

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER