Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Cumhuriyeti, kendi halkına kurşun sıkacak, kendi parlamentosuna bomba yağdıracak kadar hain, kalleşçe ve düşmanca bir kalkışmayı, milli birlik ve bütünlükle tar-i hin çöplüğüne atmıştır. Ne yapsanız ne etseniz de asla üçüncü dünya ülkesi olmayacaktır… 15 Temmuz gecesi Türk milleti tarihi bir sınav verdi. Milli ruh ve beraberlikle bir kale gibi kenetlendik.. Halkıyla, iktidarıyla, muhalefetiyle, basınıyla ülkede herkes tek yürek oldu… Aziz milletimiz son derece şahsiyetli ve onurlu bir duruş sergileyerek, hem içimizdeki hainlere hem de tüm dünyaya önemli mesaj vermiştir. Bir askerin görevi ülkesine, milletine hizmet etmektir. Bu ülke halkının maddi, manevi desteğiyle harp okullarında okuyan, aziz milletin dualarıyla ayakta kalan anlı şanlı bir ordumuz var.. Fakat bir avuç paralel cunta, birliğimizi, dirliğimizi, huzurumuzu bozmaya yönelik darbe girişiminde bulundu. Derslerini 12 saatte aldılar ve hain emellerine ulaşamadılar... Teker teker devletin polisine teslim oldular... Hedeflerine ulaşmaları zaten imkansızdı.. Çünkü hesaplayamadıkları yüce bir millet iradesi, halkın ülkesine, vatanına, bayrağına ve demokrasiye bağlılığı vardı... Bu şerefli ve kahraman halkımız, tanklara kendilerini siper ederken bayrağımızla ve kanlarıyla demokrasiye sahip çıktı. Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum.. Her olayda olduğu gibi spor camiası da bu alçakça darbe ve terör girişimi karşısında tek yürek oldu. Sporcusundan, büyük takımlarımıza, yıldızlarımızdan, yabancı futbolcularına kadar... Bu milli ruh ve demokrasi iradesi olduğu sürece içimizdeki ve dışımızdaki hainler asla başarılı olamayacak Türk Bayrağı her yerde dalgalanmaya devam edecektir. Geçmiş olsun Türkiye…

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER