Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yeni yayın ihalesi yapılıyor... İhaleyi Digitürk kazanıyor... Digitürk Genel Müdürü Ertan Özerdem, ihale kazanılır kazanılmaz bir beyanat veriyor: "Türk futbolunda marka değerini yükselteceğiz" diyor. Devam ediyor, "Erman Toroğlu ile yollarımızı ayıracağız" diyor. Ve marka değeri konusundaki görüntüler maalesef bugünlere geliyor... Digitürk Genel Müdürü Özerdem ve yanımızda bulunan Kadir Kardaş ile yaptığımız konuşmaları daha sonra yazacağım...
Şimdi biz başka bir konuya gelelim...
Digitürk ile mahkemelik oluyorum.. Şahitler var... Şahitlerin biri de maalesef Şansal Büyüka...
Hakim, Şansal Büyüka'ya soruyor: "Erman Toroğlu basın mensubu mu?" diyor.
Şansal Büyüka'dan cevap: "Futbolculuğunu biliyorum. Sonra hakemlik yaptı. Sonra televizyon yorumculuğu. Erman Toroğlu'nun sarı basın kartı sahibi olduğunu zannetmiyorum" diyor...
Sevgili okuyucular.. Bundan 20 gün önce basın şeref kartını aldım. Bu şu demektir: En az 20 yıl sarı basın kartı sahibi olamazsanız, bu daimi basın kartına sahip olamazsınız. Size Türkiye'den üst düzey iki isim hakkında bir yazı yazdım... Yorum sizlere ait. Mahkeme yolu her zaman açıktır. Ama insanlar şunu unutmasınlar, yanlış çoktur da, doğru bir tanedir.

YAZARIN BUGÜNKÜ DİĞER YAZILARI
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
;