YAZARA MAİL GÖNDER Hava atma!

Türkiye'nin en iyi haber sitesi

SPOR YAZARLARI HABERLERİ

MHK Başkanı açıklamış; 'Çizgi hakemlerine ikinci devrede de bakacağız, böyle giderse sezon sonu kaldıracağız.' Kuddusi, boş yere havaa tma... İlk yarıda çizgi hakemli, ikinci yarıda çizgi hakemsiz yapamazsın, haksız rekabet olur. Mecburen devam edeceksiniz. Önümüzdeki sene bu çzigiler kalkar kalkmasına da senin gücün zaten yetmez. Hocalar ve uftbolcular da az düdük çalan hakem ister. Az çalmak için de futbolu iyi bilmek gerek. Hangi pozisyon faul, hangisi değil. Türkiye'de enteresan bir durum var. Hem Türkiye'de hem Avrupa'da en fazla faul yapan takım F.Bahçe. Türkiye'de en fazla faul yapılan takım Beşiktaş... Ama hayrettir F.Bahçe teknik direktörü diyor ki; "Hakemler oyunu çok durduruyorlar, az düdük çalsınlar." Bence doğru söylüyor. Ama kendi takımına da taktik faul yaptırmaktan geri kalmıyor. Bir teknik adam, taktik faul yaptırabilir ama hakemler bu taktik faulleri çözmeye mecburdurlar. O zaman Şenol Güneş ne yapsın? Takımına Türkiye Ligi'nde en fazla faul yapılan teknik direktör o. Çünkü çok çabuk hücuma çıkıyorlar.R akibi çabuk eksiltiyorlar ama haksız şekilde durduruluyorlar. Teknik direktörlerin biri ağlıyor diğeri ağlamıyor. Ağlayan en fazla faul yapan takmı ın teknik direktörü, ağlamayan kendisine en fazla faul yapılan ve bunu çözemeyen bir MHK, MHK Başkanı ve hakemler.... Hayırlı işler.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.