Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ERMAN TOROĞLU
ERMAN TOROĞLU

Sistem tam rezalet!

Çakır'ı ilk Beşiktaş maçına veririm ama Aziz Yıldırım'dan fırça yediğini raporuna yazan Çakır'ı...

Fikret Orman bir basın toplantısı yaptı... Dedi ki; "Cüneyt Çakır'ı istemiyoruz..." Yerden göğe kadar haklı. Ama neden? İşte bu "ama" çok önemli... Onu da Fikret Orman çok güzel açıkladı: "Başakşehir-Fenerbahçe maçını yöneten Cüneyt Çakır soyunma odasına giderken Aziz Yıldırım önünü kesti, olmayacak şeyler söyledi. Bu olaylar olurken maçın temsilcisi (yani TFF'yi temsil eden kişi) Çakır'ın arkasından yürüyordu. Soyunma odasına girildi ve temsilci, Çakır'a şunları söyledi; 'Koridorda yürürken Aziz Yıldırım size şunları şunları söyledi. Bunları raporuma yazacağım. Siz de yazacak mısınız?' Çakır'dan yanıt 'Hayır yazmayacağım' oldu. 35-40 dakika sonra odaya Göksel Gümüşdağ girdi. O da Cüneyt Çakır'a bir şeyler söyledi. Cüneyt Çakır bu maçta gözlemcisinden 7.4 aldı. Ertesi hafta yine bir maça verildi." Yani sistem tam bir rezillik. Fikret Orman da haklı olarak diyor ki; "Suratına karşı Aziz Yıldırım tarafından söylenen cümleleri raporuna yazamayan Cüneyt Çakır, Fenerbahçe maçında gördüklerini nasıl çalabilir?" Bakın nereden nereye geldik. Onun için de böyle bir hakemi bizim maça vermeyin. Ben yetkili olsam Cüneyt Çakır'ı bir hafta sonra Beşiktaş maçına veririm ama hangi Cüneyt Çakır'ı? Aziz Yıldırım'dan fırça yiyip raporuna bunları yazan Cüneyt Çakır'ı... Ancak şimdi ağzımı açamam.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
;