Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkasının Passolig kartıyla maçlara girenleri bizim ASpor'daki 'Takım Oyunu'nda defalarca söyledim, ikaz ettim. Bu konuyu gündeme getirmemi isteyen, takımların taraftarları dediler ki, "Birgün bizim maçta da olacak, yanacağız. Söyle önlem alsınlar..." Söyledik de ne oldu? Hikaye...

***

Bakınız beyler! Ey , ey , ey kulüpler! Statlardaki kapılara görevli olarak kimleri koyun biliyor musunuz? Bir daha söylüyorum, bu kapılardaki kişilerin sağır ve dilsiz olması gerek. Onlar babasının oğlunu içeri sokmaz. Zaten anlamazlar. Bir pilot bölge seçin ve deneyin görün. Bakalım ne olacak.

***

'Özel güvenlik, özel güvenlik' diyordum. 'Başarılı olurlar' diyordum ama fiyasko. Diyelim ki 'daki maça özel güvenlik gelecek. Nereden gelecek? Trabzon'un içinden. Bu adam Trabzon'da kahveye, restorana gitmiyor mu? Oradaki arkadaşları maça gelmeyecek mi? Olay çıktığında onlara nasıl dur diyecek. O özel güvenlik, o maçtan sonra mahallede ne kahveye gider, ne restorana. Onu yaka paça döverler. Adam özel güvenlik olduğuna pişman olur. Bunun bir kez daha değerlendirilmesi gerek.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER